زندگی را با جوانی پر کنید


زندگی را با جوانی پرکنید

 

فیلر‌ها یا پرکننده‌ها موادی ژل مانند هستند که برای پر کردن شیار‌های عمیق شده پوست، چروک‌ها، برجسته کردن لب‌ها و گونه‌ها، پر کردن اسکار‌ها و لیفتینگ پوست به کار می‌روند. از آن جایی که فیلر‌ها می‌توانند باعث حجم دهی خوب و نتایج قابل رویت در همان جلسه شوند و نیز هزینه و سختی کمتری از انجام جراحی‌های زیبایی دارند، لذا امروزه در جوان سازی پوست با استقبال بسیاری رو به رو گردیده اند.

فیلر‌ها به بازگرداندن پوست ما به ظاهر جوان سابق خود کمک می‌کنند. این مواد در قسمت‌هایی از پوست که نیاز به کشیده شدن و حجم دهی دارند، تزریق شده و موجب قوام و جوانسازی در آن مناطق می‌گردند. فیلر‌ها دارای غلظت‌های مختلف می‌باشند. ولی به طور کلی، ژل‌های غلیظ‌تر برای پرکردن چین وچروک‌ها و خطوط عمیق‌تر پوست کاربرد دارند. مانند خطوط نازولابیال (خطوط خنده)، پرکردن اسکار‌ها یا زخم‌های پوستی، برجسته کردن گونه ها، فرم دهی چانه و یا حجم دهی لب.
انواع مختلفی از فیلر‌ها تولید شده‌اند، ولی بیشترین نوع مورد استفاده در دنیا، فیلر‌هایی از جنس «اسید هیالورونیک» هستند. هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی است که در بدن شما یافت می‌شود. به دلیل سازگاری این ماده با بدن شما ماندگاری آن بسیار بیشتر بوده و همچنین هیچ گونه عوارضی را ایجاد نمی‌نماید.

فیلر‌های تزریق شده به پوست دائمی نیستند و برای حفظ وضعیت نیازمند به تزریق دوباره هستید، اما علاوه بر کیفیت و ماندگاری فیلر، روند سالمند شدن پوست شما و این که بدن شما چه قدر سریع فیلر را تجزیه خواهد کرد، فواصل تکرار دوباره فیلر را تعیین می‌کند.

برای دریافت بهترین نتیجه، در در انتخاب پزشک متخصص و مورد اعتماد خود دقت نمایید چرا که عدم مهارت و دانش کافی در انجام تزریق و نیز استفاده از انواع متفرقه و بی کیفیت فیلر‌ها می‌تواند عواقب جدی به دنبال داشته باشد.

از نام‌های تجاری معتبر این محصول می‌توان از Juviderm، LG و Stylage نام برد.

 

زندگی را با جوانی پرکنید

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید.

زندگی را با جوانی پرکنیدزندگی را با جوانی پرکنید