جاسوس برانکو سر تمرین نساجی شناسایی شد!/ نکونام دلخور شد؛ برانکو واکنش نشان داد


امروز اتفاقی در تمرین نساجی رخ داد که باعث دلخوری جواد نکونام و کادر فنی‌اش شد.

بعد از آنکه باشگاه پرسپولیس درخواست کرد بازی زودتر برگزار شود، نکونام اعلام کرد چون نگاه‌شان به بازی ‌ای پرسپولیس و استقلال نگاه ملی است، مشکلی با تغییر برنامه ندارند و حاضرند زودتر بازی کنند. 

با وجود این همکاری، امروز یکی از افراد نزدیک به سرمربی پرسپولیس به صورت مخفیانه در تمرین نساجی حاضر شد تا بتواند اطلاعات فنی تیم را به دست بیاورد و در اختیار برانکو قرار دهد. این فرد مشغول فیلمبرداری و نوشتن نکات فنی بود که از سوی مسئولان تیم مورد شناسایی قرار گرفت. او پس از این اتفاق سریعا محل تمرین تیم را ترک کرد. 

جواد نکونام و دست اندرکاران باشگاه نساجی مازندران که تاکنون با تیم پرسپولیس همکاری کرده اند تا نماینده کشورمان با شرایط بهتر و خیالی آسوده‌تر برای بازی با الدحیل قطر(درمرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا) آماده شوند، از این اتفاق دلخور شدند. 

جاسوس برانکو در تمرین نساجی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال جاسوس برانکو در تمرین نساجی,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,حواشی فوتبال
 

واکنش برانکو به حضور جاسوسش در تمرین نساجی

برانکو با خنده در این رابطه گفت: واقعا نمی‌دانم چه باید بگویم. اگر فردی که در تمرینات نساجی حضور داشته کلاه‌خود، سپر و نیزه داشته او حتما جاسوس ما بوده اما کسی به جز این خصوصیات جاسوس ما نیست! (با خنده)