برکناری وزیر کار در دستور کار مجلس; نمایندگان در حال تنظیم نامه‌ای به رهبری هستند


 ما باید به چه طریقی این پیام را به گوش رئیس جمهور برسانیم که مردم از حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی ناراضی هستند یا اینکه آسیب‌های اجتماعی و سن مصرف مواد مخدر به کودکان مدارس راهنمایی و ابتدایی رسیده است، از سوی دیگر چالش‌های ناشی از بیکاری جوانان، وضعیت معیشت بازنشستگان، اوضاع شستا و بیمه‌های تامین اجتماعی در پی بی‌توجهی مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاملا مشهود است.

ما بارها در این موارد به عنوان عوامل استیضاح وزیر کار تذکر داده‌ایم، ضمن اینکه نباید فراموش کنیم که وی با رای ناپلئونی که در اسفندماه از مجلس کسب کرد با یک نمره منفی برنده این جلسه شد، بنابراین در چنین شرایطی اگر رئیس جمهور این سطح از مشکلات ناشی از عملکرد آقای ربیعی را نمی‌بیند، حداقل رای نمایندگان مجلس و صدای مردم را بشنود، هر چند به نظر می‌رسد وی این صداها را نشنیده یا تمایل به شنیدن آن ندارد یا ملاحظات حزبی بر مجموعه تحت نظارت وی حاکم شده است.

 50 نماینده مجلس تصمیم گرفته‌‌ایم تا هفته آینده طرح استیضاح دو  وزیر کار و جهادکشاورزی و رئیس بانک مرکزی را تقدیم هیات رئیسه کنیم. در این شرایط از #رییس_جمهور درخواست دارم تا قبل از اینکه بار دیگر برای برگزاری جلسات #استیضاح هزینه‌ای به کشور تحمیل شود نسبت به تغییر این وزرا به ویژه آقای ربیعی اقدام عاجل کرده و کابینه خود را بازسازی کند. هم‌اکنون نمایندگان در حال تنظیم نامه‌ای در خصوص بی‌توجهی رئیس جمهور نسبت به درخواست نمایندگان مجلس در جهت بهبود وضعیت کنونی کشور که موجب نارضایتی در بین مردم شده است، هستند تا خدمت مقام معظم رهبری تقدیم کنند.