بازگشت بازیگری که سال ها با سرطان دست و پنجه نرم می کرد


محب اهری در خصوص وضعیت جسمانی خود با اشاره بر اینکه این روزها نسبت به روزهایی که حتی  نمیتوانسته آب هم بنوشد بسیار متفاوت تر است متذکر شد: درحال حاضر در حال صحبت با دوستان رادیویی  و تئاتری خود هستم تا کم کم بتوانم فعالیت های  خود را از سر بگیرم  .

این بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص روزهای سخت درمان متذکرشد: روزهایی بود که بین زندگی  و مرگ قرار می‌گرفتم اما با خواست خدا و وسیله قراردادن صندوق  اعتباری  هنر توانستم حیات دوباره پیدا کنم و در حال حاضر حالم بسیار بهتر از روزهای قبل است و پزشکان هم متفق القول هستند که توانسته ام با موفقیت مرحله اول درمان خود را طی کنم.   

وی افزود: البته همچنان در حال سپری کردن مراحل درمان هستم. با اینحال خوشبختانه در طول این مسیر درمانی  با توجه به هزینه های  بالای  آمپول‌هایی  که باید دریافت می‌کردم، نگرانی‌ای  نداشتم و این آرامش  را مدیون تلاش‌ها   و پیگیری های  بی  منت صندوق اعتباری هنر هستم،  که در طول این مسیر همواره برای  من یک پشتوانه وحامی بودند.  این آمپول ها بر اساس گفته پزشکان به روزترین داروی مبارزه با بیماری من است و برای  درمان قطعی  باید  دو مرحله دیگر را نیز بگذارنم که باید به خدا توکل کنم و قوی  باشم.

براساس این گزارش، حسين محب‌اهري، بازيگر دوست‌‌داشتني و توانمندی است كه، از سال 53 وارد حرفه بازيگري شده و بيش از 130 تئاتر و فيلم سينمايي و تلويزيوني داشته است متاسفانه نزدیک به هفت  سال است که با سرطان لنف دست به گریبان شده اما با انرژي و روحيه بسيار بالای خود توانست تا به مبارزه با این بیماری  سخت بپردازد.