ادامه بارش ها در نوار شمالی کشور تا فردا


مسعود حقیقت  افزود: طبق پیش بینی های صورت گرفته بارش های خوبی در نوار شمالی کشور رخ داد و اکنون نیز در استان های اردبیل و گلستان شاهد بارش باران هستیم.

 وی اظهار داشت: امروز نیز در استان های گیلان ، مازندران ، گلستان و خراسان شمالی شاهد بارش باران خواهیم بود که در استان های گلستان و نواحی شرقی استان مازندران و خراسان شمالی با رعد و برق و در برخی مناطق با بارش شدید باران همراه خواهد بود. 

حقیقت ادامه داد: در نوار شمالی استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی به ویژه شهرهای شمالی این استان ها بارش های پراکنده همراه با رعد و برق پیش بینی شده است.

 مدیر کل پایش سازمان هواشناسی تاکید کرد: با توجه به شرایط بارش در نوار شمالی کشور ، شالیکاران و شالیکوبی های این خطه به ویژه شرق مازندران و گلستان مراقب محصولات باشند. 

وی افزود: همچنان در نوار شرق وزش باد شدید خواهد بود که در برخی مناطق منجر به تولید گرد و خاک می شود و بر این اساس دو تا سه روز آینده نوار شرقی همچنان با گرد و خاک همراه خواهد بود. 

وضعیت هوای تهران / گرمترین و خنک ترین نقاط کشورمدیر کل پایش سازمان هواشناسی اظهار داشت: دمای هوای دیروز تهران ۳۹ درجه بود که امروز به حدود ۳۵ تا ۳۶ درجه خواهد رسید ، کمینه دمای امروز صبح پایتخت نیز ۲۰ درجه بود. 

حقیقت گفت: دیروز دلگان با ۴۸ درجه گرمترین و امروز صبح چاراویماغ در استان آذربایجان شرقی با کمینه دمای ۹ خنک ترین نقاط کشور بودند.